Slapukų naudojimo taisyklės

SLAPUKŲ POLITIKA

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

KOKIAIS TIKSLAIS NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Duomenų valdytojas AB „MV GROUP Production“ (toliau taip pat vadinama „Bendrove“, arba „mes“) nuolat tobulina savo interneto svetainę, siekia, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Šioje interneto svetainėje slapukai naudojami tam, kad pagerintume Jūsų naršymą ir patirtį mūsų svetainėje, sužinotume apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuotume srautus, pagerintume svetainę. Tam, kad galėtume įgyvendinti šiuos tikslus, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių šalių ir miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Apsilankius mūsų interneto svetainėje Jūsų įrenginyje yra įdiegiami tik būtinieji slapukai. Kiti slapukai gali būti įdiegti tik Jums pažymėjus savo sutikimą slapukų nustatymuose. Jeigu išjungsite slapukus savo naršyklėje, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Būtinieji slapukai naudojami Bendrovės teisėto intereso pagrindu (BDAR 6 str. 1 (f)), kiti slapukai – Jūsų sutikimo pagrindu, kai duodate sutikimą.

KOKIAS SLAPUKŲ RŪŠIS NAUDOJAME?

Mūsų tinklapyje naudojami:

Būtinieji slapukai. Šie slapukai svetainėje reikalingi jos tinkamam veikimui užtikrinti, taip pat tam, kad galėtumėte joje naršyti. Be šių slapukų svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Naršyklės nustatymai gali būti pakeisti taip, kad būtinieji slapukai būtų blokuojami arba Jūs gautumėte įspėjimą apie šiuos slapukus, tačiau kai kurios svetainės dalys neveiks.

PROFILIAVIMAS IR AUTOMATIZUOTAS SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS

Duomenų valdytojas, tvarkydamas asmens duomenis, netaiko automatizuoto duomenų tvarkymo.

KĄ DARYTI, JEI NENORITE, KAD BŪTŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą bei kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, neleistumėte jų įrašyti ar juos ištrinti. Jeigu tai padarysite, interneto svetainė ar kai kurios jos funkcijos gali neveikti ar neveikti tinkamai, taip pat gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje, nes bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org.

DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS IR JŲ ĮGYVENDINIMAS

Išsamią informaciją apie duomenų subjekto teises rasite mūsų Privatumo politikoje.

Jeigu norite įgyvendinti savo teises dėl asmens duomenų tvarkymo, galite kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną el. pašto adresu .

Nepavykus išspręsti klausimo, Jus turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, el. paštas ada@ada.lt, tel. (8 5) 271 2804), kuri atsakinga už asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų priežiūrą ir kontrolę.

SLAPUKŲ POLITIKOS PAKEITIMAI

Pasiliekame teisę keisti Slapukų politiką. Pranešimas apie pakeitimus arba papildymus bei naujausia Slapukų politikos versija bus skelbiama mūsų interneto svetainėje.